Jednolity plik kontrolny

Jako biuro rachunkowe regularnie zajmujemy się ewidencjonowaniem VAT. Dlatego kompleksowa obsługa JPK_VAT jest dla nas codziennością.

Przez tą obsługę rozumiemy:

1. generowanie plików JPK_VAT

2. weryfikacje JPK_VAT z deklaracją

3. wysyłkę JPK_VAT do urzędu skarbowego

4. przechowywanie plików JPK_VAT za naszych klientów w okresach wymaganych ustawowo

Księga przychodów i rozchodów

Świadczymy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów, sporządzania i wysyłki deklaracji oraz plików kontrolnych JPK. 

Księgi handlowe

Świadczymy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, sporządzania i wysyłki deklaracji oraz plików kontrolnych JPK, a także dla potrzeb bilansowych jak i podatkowych sprawozdania finansowe z działalności podmiotów.

Kadry i Płace

Kompleksowa obsługa w zakresie prowadzenia spraw kadrowych, rekrutacyjnych oraz przygotowanie wypłat dla pracowników naszych klientów.

Ubezpieczenia

Multipol jako biuro rachunkowe z Bydgoszczy oferuje także szeroki wybór ubezpieczeń. Ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych w ofercie.

Ryczałt ewidencjonowany

Oferujemy obsługę ryczałtu ewidencjonowanego dla naszych klientów. Opiekujemy się klientem od etapu wyboru formy opodatkowania do pełnej sprawozdawczości dla potrzeb podatkowych do urzędu.

Karta podatkowa

Oferujemy obsługę kart podatkowych dla naszych klientów. Opiekujemy się klientem od etapu wyboru formy opodatkowania do pełnej sprawozdawczości dla potrzeb podatkowych do urzędu.

KONTAKT

P.H.U. Multipol Danuta Sobota
ul. Jana III Sobieskiego 2a/9
85-060 Bydgoszcz

 

Tel: +48 (52) 321 30 55
E-mail: biuro@multipol.net

NIP: 554-046-82-12

REGON: 090394440